Browse By

Twitter’a adım attım .. Hadi Hayırlısı

Spread the love

Videolarından bıkkınlık gelen otu boku mail kutuma mail atarak haber verip dolduran gelişip buyudukce daha da itici hale gelen facebook tan iyice soğudum ne yalan soyleyeyim. Başlarda cok şirindi. Ana sayfasında hediyeler gondeiyorduk, rakı sofrasında oturup yan masaya bir duble ısmarlayabiliyor hatta kimler bizim cakma brat pitt resmimize yan bakmış hayran kalmış diye de gorebiliyor yani daha fazla şey paylaşabiliyorduk. Guzel di yani anlayacağınız. Amcamlar paraya bazuka sıktı köşelik olunca daha da fonksiyonel yaptı siteyi eyvallah da o şirinliği de gitti be güzelim. Yılın geyiği olan ” amele doldu” söylemine karşıyım. Onu soyleyen gerizekalılara da.. Sanki kendisi Prenses Karolin veya Prens Charles.. Ondan değil ama sıkıldım video izlemekten be karseşim. Başka bir paylasım yok. Eskiden neredeyse hergun girdiğim facebook’a şimdilerde haftada bir ya giriyorum yada girmiyorum. Eyvallah eski arkadaslarımdan, asker arkadaslarımdan bulup tekrar görüşmeye başladığım insanlar da var sağolsunlar ama yeter. Ebemi de görmeyeyim artık facebookta. Bende yeni bir deneyim istedim.. Twitter..

Twitter da aslında tabanda facebook gibi bir sosyal paylaşım ağı ama guzel tarafı oyle video  resim vs yok (varsa da ben henuz keşfetmedim o ayrı) .. Baba aklından ne geciyorsa o an ne yapıyorsan anasayfaya kısaca yaz update tusuna bas rahatla. Ne biliyim canım sıkılıyor de bas rahatla. Pişiğim azdı de bas rahatla.  Bilmem kimin a.q de bas rahatla. Boyle bişey. Burada da arkadaslarınızı bulabiliyorsunuz. Mumkunse facebooktakileri çağırmayın..

Amerika’da ve dunyada da cok populer olan twitter her gecen gun daha da tanınıyor ulkemizde. Amerikanın en ünlülerinin kendi sayfaları da var. Oyle yalancıktan değil. Konser haberlerini vs bile buradan yaptıklarını okudum.

Birkac mesaj ile süsledim sayfamı. Hatta ilk arkadas olarak Esat Dergi kardesimi ekledim (sporx.com kose yazarıdır kendisi oyle cankusum değil tabi) İkinci kişi olarak Hulya Avsar’ı tarattım ekle dedim ama hala pending yazıyor Hulya ablacım beni kabul ederse twitter de kankim olacak ..

Bence siz de bir deneyin. Karalayın gitsin.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!