Browse By

Turkiye’nin İlk Profesyonel Çapkınlık Okulu

Spread the love

Türkiye’de bir eksiklik daha giderildi.  Kızları bir öcü olarak mı görüyorsunuz? Bir kızla tanışmak sizin için beş bilinmiyenli denklem kadar mı sorun? Kızlarla iki kelime edemeden trafik lambası gibi kıpkırmızı mı oluyorsunuz? Kızlar konusunda özgüven eksikliği mi hissediyorsunuz? Yoksa yeni bir  ilişki hayalinizi gerçekleştirecek medeni cesaretiniz mi yok? Tüm bunlar tarih oldu artık. Yurdumun tüm pembe yanaklı utangaç erkekleri bu yazımı dikkatle okusun. Artık profesyonel ellerdesiniz. Türkiye’nin ilk profesyonel çapkınlık ve kadınlarla ilişki (arkadaslık lan yanlış anlamayın) kurma konusundaki firması olan Sosyal Sanatlar Enstitüsü hizmetinizde.

Bu ilginç işin kurucusu uzun süre Amerika’da yaşayan Ali Diri. Kendisi de aslında eski loserlardan anlayacağınız. Ama bir konserde kesistiğini sandığı kıza bodozlama tanışmaya gidip de geri vites yapınca hırs yapıp formatlıyor kendini sonra da ipini koparıp işi profesyonel danışmanlığa ve mesleğe ceviriyor.

Yukarıdaki yakışıklı delikanlı bu işin kurucusu Ali Diri yani Sosyal Sanatlar Enstitüsü sahibi. Newsweek Turkiye‘ye verdiği röportajda amacını kadınlarla iletişime girmekte zorluklar yaşayan yağızlara yol yordam öğretmek ve mutlu bir ilişkiye kapı açmak oldugunu soyluyor hocam.

Bu biraz bana Hitch ( Aşk Doktoru) filmini hatırlattı. Aslında güzel fikir ama Türkiye şartlarında hem cesaret hemde uygun ortam isteyen bir iş sahası bence. İnsanlarımız  özellikle de bayanlarımız böyle durumlara biraz kapalı yani sonuçta Turkiyede yaşıyoruz ve mahalle baskısı denen olay iliklerimize kadar işlemiş durumda bu yuzden medeni cesaretten cok ekonomik cesaretini takdir ettim Ali Diri’nin. Gerçi kendisine ” Tutku” denmesini tercih ediyor her nedense.

Sosyal Sanatlar Enstitüsü’ne kayıt yaptırıyorsunuz. Önce sizi bir inceliyorlar. Eksik yönleriniz tesbit ediliyor. Sonra derslere başlanıyor. Uygulama olarak da bazen yemeğe cıkılıyormus. Tokat yememe garantisi de tutku hocadan geliyor. Tokat yiyene ya para iadesi yada anlamadığınız yerden tekrar dersi veriliyor ( yok burayı ben uydurdum) Ama eninde sonunda kursun da sonunda kendine guvenen, kendinden emin bir kazanova olup cıkıyorsunuz.

Bence guzel bir hizmet faydalı bir hizmet ama sanki bana biraz tuzlu gibi geldi fiyatı ama parasız da olmaz bu işler acık. Kimse simitle çayla kolay kolay taş gibi hatun yapacağını düşünmesin. Bu yuzden de hedef müşteri biraz daha kaymak kesimden diye düşünüyorum. Merak eden varsa kendilerine buradan ulasabilirler.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

One thought on “Turkiye’nin İlk Profesyonel Çapkınlık Okulu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!