Browse By

Şimdi Aykut Kocaman’a Hep Destek Tam Destek Zamanı

Spread the love

Çocukluğumun idolü, gençliğimde örnek aldiğim insan, bana fenerbahçe’yi sevdiren ve dürüstlüğün bir onur olduğunu öğreten adamdir aykut kocaman. son zamanlarda o kadar cok liseli medya tarafindan yazilan ismarlama ve yipratma amaçli haber yapildi ve bizlere okutulup dikte edildi ki ben bile bu haberlerin etkisine girdiğimi gördüm dün itibariyle. milliyet, sabah ve hürriyet gazetelerinin haberlerine 3 temmuzdan bu yana bir bakin bir inceleyin kimler tarafindan kime hizmet etmek adina ne amaçla yazildiğini zaten anlarsiniz.

3 temmuzda amaç fenerbahçe’yi dişaridan yikmakti. azizi yildirim’i hedef sectiler iftiralar ve komplolar düzenlediler medyadan tetikçiler topladilar saldirdilar ama bu ters tepti fenerbahce herşeyi ile tek bir vucut oldu dağilmadi aksine daha da güçlendi yikilmadi.

şimdi sirada bu şer güçlerinin yeni plani devrede. bir bütün olarak yikamiyorsan böl, yönet ve bitir plani. işleyen plan budur. her haber yipratma amaçlidir. önce alex dediler olmadi heykeli dikilince sustular şimdi aykut kocaman üzerinden gidiyorlar. hergun biriyle kavgali olduğu yaziliyor dün de ayrilacaği yazilmaya başlandi.

biz gerçek fenerbahçeliler bu oyunu görelim, göremeyenlere gösterelim, liseli medyanin oyuncaği olmayalim. ne oldu sanki bize, ne oldu o birlikteliğimize o kocaman umutlarimiza.. inancimiz azicik sarsildiği anda görüyoruz ne hallere kimlerin elinde oyuncak olduğumuzu. gelmeyelim bu bizans oyunlarina fransiz entrikalarina..

en zor zamanlarimizda liderimiz değil miydi aykut kocaman, hiçbir zaman bazilari gibi iktidar yalakasi olmadi, hiçbir zaman kendi düşünceleri haricinde kimseye eyvallah demedi.. dürüst oldu her daim hem kendine hem bizlere. şimdi aykut hocamiz zor durumda arkadaslar, renkdaşlar.. zaman “hep destek tam destek” zamanidir her zaman olduğu gibi..

giyin sari laci’leriniz, gitin cubuklunuzu çikin sokaklara, stadlara avaziniz çiktiğinca bağirin.. takima destek olun, zor zamaninizda daha cok sarilin formaniza.. o forma sirilsiklam oluncaya kadar ziplayin bağirin fenerbahce diye.. başari bizimledir.. zaten bir yere gitmemişti.. gecen seneyi, yarattiğimiz efsaneyi hiç unutmayin ..

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

One thought on “Şimdi Aykut Kocaman’a Hep Destek Tam Destek Zamanı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!