Browse By

Fikrim Geldi

Spread the love

En son yazısını ekim 2012 de yazarak ne kadar guncel bir blog sahibi olduğunu gösteren ben aslen kötü niyetli olmamakla beraber gerek zaman darlığı gerekse iş yoğunluğu ( bi sefer de başka bahane olsun amk) bundan kelli zombileşen blogumu canlandırmaya karar vermiş bulunuyorum efendim. Bu hareketime yıllardır sitede hareket gormeyen Google amcam bile şaşıracak örümceklerine “lan gidin bir daha bakın diyecektir diye dusunuyorum.  Hakikaten yazık lan. su duruma bir bakın hele olmayan takipciler. En son blogum guncel gittiğinde daha twitter, instagram. tumblr yoktu. Facebook da turkçe dil seceneği yoktu. Nerden nereye?

Neden mi yazmıyordum (sanki kimin umrundaysa)? Valla birinci neden üşengeçlik. Şimdi kim acacak chromu? Kim girecek parolayı? Hadi yazıyı yazdın bir de yazıya resim ayarla vs vs. Zaten üşengec olmasam suan 94 kilo olmazdım. Boy 1,65 kilo 94 .. altın oran diye buna derim. Neyse goygoyu bırakırsak. Birinci neden üsengeçlikten sıyrılıp konuya gelince de o anda gözüne ışık tutulan davşan gibi kalıyordum hep.  Konu konu konu.. ne yazsam ne yazsam diye dusunurken kendimi youtube’da songul karlı ile başbaşa buluyordum. Nedense herkes en son kendini orada buluyor. Halbuki ben Alex’in kayseri’ye attığı frikik golune bakmak için girmiştim. Yine anlamamıştım alex’in  frikik golu  ve songul karlı’nın nasıl bir ilişkide olabileceği karmaşasını. Sanırım youtube’un ibneliği.

Neyse youtube’u kapattıktan sonra kendimi vurdum sözlüğe. Malum yazarız orada. ama orada yazarız kendi bloğumuza yazmayız. sonra gözüm sol frame’e takıldı. Lan ben konu konu diye yırtarken karşımda sol frame’de konu sebil gibi akıyor. Madem yazıyorum oraya değil buraya yazayım. Belki google sever de bir iki hit atar sakal hesabı diye düşündüm.

Bundan boyle hergun veya her fırsat bulduğumda soldan bir konu secip alenen yazacağım. Ne moderetörü ne predatörü amk. Kral benim burda. Götü yiyen ispiyonlasın hadi.

Efsane geri donuyor..

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

One thought on “Fikrim Geldi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!