Browse By

Yuh Artık Fenerbahçem

Spread the love

Tamam iyi takımsın rating yuksek en cok izlenen takımsın, ekonomik olarak en guclu kulupsun, hersene dunyaca ünlü yıldızları getiriyorsun ona da eyvallah ama unutuyorsun sen bir Türk takımısın yani Türkiye de yaşayan insanlara hitap ediyorsun. Biraz fazla ucmadın mı? Efendim en buyuk tutkularımdan biri olan Fenerbahcem bu sefer beni fena kızdırdı.   Fenerbahce 25 temmuz 2009 tarihinde Şukru saracoğlu stadında bir hazırlık macı yapacak. Evet guzel. Yeni transferler yeni hoca yeni sene yeni heyecan hepsine tamam taraftarda bir heyecan almış başını gidiyor da bu kadar da insafsız olunmaz hani. Bu hazırlık maclarının bilet fiyatlarını duyunca yuh demekten kendimi alamadım doğrusu. Hani oynanan takım Real Madrid, Barcelona  Manchester United gibi baba bir takım veya hayır işleri için bir maç olsa amenna bu hazırlık macı kiminle ve biletler ne kadar bakın..

Tarih : 25 Temmuz 2009

Rakip : Boluspor

Yer : Şukru Saracoğlu Stadı

Biletler:

Türk Telekom ve Migros kale arkası tribünü: 20 lira

Fenerium üst H-I blok: 88 lira

Fenerium üst E blok: 132 lira

Fenerium alt G blok: 143 lira

Fenerium alt B-F blok: 195 lira

Fenerium alt C-E blok: 215 lira

Eh yuh artık. Bu ne yaaa… Bu ne para hırsıdır. Bu ne soygunculuktur. Asgari ücretin 530 TL oldugu bu ulkede bu fiyatlar nedir anlamak mumkun değil. Ha zaten acık kanalda değil maclar kahvelerde alt alta ust uste maclar izleniyor bari istanbulda olanlar takımı izleyebilsin.. Parası olana sorun yok ama Fenerbahce bir halk takımı imajı giderek lümpen ve brujuva takımı havasına giriyor. Yazık oluyor. Hem antipati hemde gercek taraftarını kaybediyor.

Diyeceksiniz ki pahalı transfer falan gecin efendim bunları bunların parasını zaten taraftar kombine alarak, sadece Fenerium dan lisanslı ürün alarak takımı destekleyerek yapıyor . Bu bir hazırlık macı ve Rakip boluspor..

Acıkcası kınıyor ve uzuluyorum ..

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

One thought on “Yuh Artık Fenerbahçem”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!