Browse By

Yoga İllaki Ayık Kafayla Olmaz..

Spread the love

Valla anlamış değilim bu yoga denen mereti. Neymiş efendim iç dünyanı dinle. Dinginliğin tadına var. Ruhunu dinlendir. Ruhunu bedenden ayır uç. Aynı şeyleri iftardan sonraki sigara da yapıyo ne var ki bunda. Önce bağdaş kur, sonra derin nefesler al, bi ileri bi geri gerdir de gerdir kendini. İyi de kardesim ben göbekli adamım nasıl gerineyim o kadar değil mi. Şişman adamlar ruhlarını kötülüklerden arındıramayacak mı? Bu mudur adalet yani..

Hep böyle gözümün önüne zengin koca parası yiyen bi işe yaramayan, dünyadan bihaber tek derdi selülitleri ve diyet listesi olan salak kadınlar gelir nedense bu yoga yapma mizansenini düşününce.. Birde eski karete filmlerinde ince tellli bir tutam beyaz sakalı olan gözleri çekilmekten bihal olup ofsay çizgisine dönmüş çinli amcalar. Ne işe yarar anlamış değilim yani bu yoganın veya bana göre değil.

Sitenin birinde oyle bir fotoğraf gördüm ki yerlere yattım (facebook ağzı gibi oldu) bu salak yoga haraketlerinin illaki dinginlikle yapılmayacağını aksine kafa bimilyon iken bile rahatlıkla yapılabileceğini gösteriyor..

Fotoğraf ama açıklamalı. Neredeyse bütün hareketleri acıklamış (ingilisçe) yanına da içmekten pilot olmuş vatandaşları koymuş . Hareketler aynı ama biri derin nefes almaktan beyni oksijen tüpüne dönmüş diğeri ise fazla alkolden beyni şarap mantarına dönmüş arakadas.. Yorum sizin. Gerçi sarhoş arkadaslar pek estetik değil ama YOGA YOGADIR… Buyrun resim..

Siz bir fark gördünüz mü ben göremedim :)

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •  

2 thoughts on “Yoga İllaki Ayık Kafayla Olmaz..”

 1. melisa says:

  yazan arkadaşım yoga yaptınızmı hiç?yoga yapmış olsaydınız bu yorumu yapamazdınız.yoga sizin tabir ettiğiniz gibi değil .bence ön yargılı olmaktansa öncelikle denemeli daha sonra yorum yapmalısınız iyi eğlenceler..

 2. Fatma says:

  kesinlikle katılıyorum melisa arkadaşımıza” Yoga, bedeni, zihni ve ruhu tamamen eğiten, huzur veren ve kişinin kendini tanımasını sağlayan, dünyadaki en eski kişisel gelişim metodudur.” sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!