MuZReK.NeT

Oylesine Bir Blog Iste..!!

Valla anlamış değilim bu yoga denen mereti. Neymiş efendim iç dünyanı dinle. Dinginliğin tadına var. Ruhunu dinlendir. Ruhunu bedenden ayır uç. Aynı şeyleri iftardan sonraki sigara da yapıyo ne var ki bunda. Önce bağdaş kur, sonra derin nefesler al, bi ileri bi geri gerdir de gerdir kendini. İyi de kardesim ben göbekli adamım nasıl gerineyim o kadar değil mi. Şişman adamlar ruhlarını kötülüklerden arındıramayacak mı? Bu mudur adalet yani..

Hep böyle gözümün önüne zengin koca parası yiyen bi işe yaramayan, dünyadan bihaber tek derdi selülitleri ve diyet listesi olan salak kadınlar gelir nedense bu yoga yapma mizansenini düşününce.. Birde eski karete filmlerinde ince tellli bir tutam beyaz sakalı olan gözleri çekilmekten bihal olup ofsay çizgisine dönmüş çinli amcalar. Ne işe yarar anlamış değilim yani bu yoganın veya bana göre değil.

Sitenin birinde oyle bir fotoğraf gördüm ki yerlere yattım (facebook ağzı gibi oldu) bu salak yoga haraketlerinin illaki dinginlikle yapılmayacağını aksine kafa bimilyon iken bile rahatlıkla yapılabileceğini gösteriyor..

Fotoğraf ama açıklamalı. Neredeyse bütün hareketleri acıklamış (ingilisçe) yanına da içmekten pilot olmuş vatandaşları koymuş . Hareketler aynı ama biri derin nefes almaktan beyni oksijen tüpüne dönmüş diğeri ise fazla alkolden beyni şarap mantarına dönmüş arakadas.. Yorum sizin. Gerçi sarhoş arkadaslar pek estetik değil ama YOGA YOGADIR… Buyrun resim..

Siz bir fark gördünüz mü ben göremedim :)

Categories: Mizah

2 Responses so far.

 1. melisa dedi ki:

  yazan arkadaşım yoga yaptınızmı hiç?yoga yapmış olsaydınız bu yorumu yapamazdınız.yoga sizin tabir ettiğiniz gibi değil .bence ön yargılı olmaktansa öncelikle denemeli daha sonra yorum yapmalısınız iyi eğlenceler..

 2. Fatma dedi ki:

  kesinlikle katılıyorum melisa arkadaşımıza” Yoga, bedeni, zihni ve ruhu tamamen eğiten, huzur veren ve kişinin kendini tanımasını sağlayan, dünyadaki en eski kişisel gelişim metodudur.” sevgilerimle


 • RSS
 • Linkedin
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Youtube

Popular Posts

Çalismiyorsan Devle

Hükümetimiz yeni bir saçmalığa daha imza atmak üzere.  Genel Sağlık ...

Adınızın Japoncas

Bu aralar cok moda olan bişey varsa bu da sanırım ...

Bugun Mevlid Kandili

Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) 'in doğdugu gunun kutlanması anlamına gelen Mevlid ...

Arama Motoru.. Hepsi

Bir webmasterin en vazgeilmezidir arama motorları. Sitesini daima tarfiğini yuksek ...

Hamachi Kur Ağını

Hamachi, hiç bir ayar gerektirmeden sanal ağ'lar (Virtual Private Network ...

Sponsors

 • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
 • Domain name search and availability check by PCNames.com.
 • Website and logo design contests at DesignContest.net.
 • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.