MuZReK.NeT

Oylesine Bir Blog Iste..!!

Amanın da amanın Turk Telekom bayramda kıyak (!) yapacakmış. Bakın hele.. Gunahını beleşe vermez telekom kurban bayramında tam tamına 4 saat bedava konuşma verecekmiş. Duy da inanma.. Kendimi ve Telekom’u bildim bileli vatandasın iliğine kadar parasını sömüren, altyapı olarak hala cumhuriyet zamanından kalma alyapıyı kullanan Avrupa’nın en kötü sebeke hattına sahip en kötü hizmeti verip en fahiş fiyatı isteyen, vermediği hizmet karşılığında 14 TL sabit ücret kazığını ocağımıza diken Telekom 4 saat bedava konusma veriyormus .. Nasıl duygulandım bilemezsiniz.

Onuda hemen çarçur edersiniz diye düşünmüş Telekomum 2 gune bölmüş .Hergun 2 saat beleşe konus. Ulen artık yaşlı amcalarımız teyzelerimizde başka ev telefonu kullanan mı kaldı. Cep operatörleri , milyonlarca dolar verip uydu kiralıyor baz istasyonu dikip kira ödüyor yurtdışından deli paralara hizmet alıyorlar binlerce kişi calıştıryorlar ve ama neredeyse Turkiye Cumhuriyeti ile yaşıt olan almadığı vergi ( kdv+özel iletişim vergisi+sabit ücret+telsiz vergisi vs vs) kalmayan Telekomdan konusma ucreti  ucuz. Bu ne yaman çelişkidir anne..!!

Kusura bakma canım ben almayayım..  4 aydır kapalı telefonuma  112 TL ücret alırken neye dayanıyorsun onu soyle önce bana..  Muhabbete bak ADSL almak istiyorum kullanmasam bile kaktırıyorlar hattı. Neymiş efendim mecburmuş . Ne zoruma ayda 15 TL Telekoma harac veriyorum ki. Madem mecburi sadece benden sinyal parası al konusmaya acma kardesim. Gerçi dogru ya konusmasam da alıyorsun senin için farketmez.. Eskiden şehirlerarası konusmaya tırım tırım tırsardık şimdi şehir içi konusmayakıyamıyorum..

Yok kardeşim 4 saati de onun olsun.  Elin arabını zengin edemicem kusura bakmasınlar. Yeterince sömürüyorlar beni zaten.. 4 saat tahammül edemicem sana.. İnsallah gunun birinde bir rakibin cıkarda , özelleştiği halde hala memur kalan o uyuz , saatlerce telefona bakmayan bakınca da tersleyip cevap veren personelinden de kurtuluruz..

Categories: Genel

  • RSS
  • Linkedin
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube

Popular Posts

Çalismiyorsan Devle

Hükümetimiz yeni bir saçmalığa daha imza atmak üzere.  Genel Sağlık ...

Adınızın Japoncas

Bu aralar cok moda olan bişey varsa bu da sanırım ...

Bugun Mevlid Kandili

Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) 'in doğdugu gunun kutlanması anlamına gelen Mevlid ...

Arama Motoru.. Hepsi

Bir webmasterin en vazgeilmezidir arama motorları. Sitesini daima tarfiğini yuksek ...

Hamachi Kur Ağını

Hamachi, hiç bir ayar gerektirmeden sanal ağ'lar (Virtual Private Network ...

Sponsors

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.net.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.