Browse By

Galatasaray’ın Yeni Sezondaki İlk Şakası Mor Forma

Spread the love

Sporx.com da gezinirken su resmi gördüm şaşırdım. Ulen kimseye yar olmayan arda’yı demek hacettepe almış dedim .. Okuyunca anladım ki meger galatasaray’ın yeni formasıymış.. Töbee bakalım neler göreceğiz. Hadi siyahına bişey demiyorum da. Bu ne abi şimdi mor forma. Kim bunu tasarlayan Cemil İpekçi mi ? 100 yıllık guzelim ( pek sevmem ama) galatasaray forması ne hale düşmüş. Mor renk ile olabileceğinin en kötüsü olmuş hakikaten. Bu forma işi de takımların store’ları açılınca işin poqunu da cıkardı iyice…  Bu forma bence tam bir fiyasko. Hangi maclarda giyecekler doğrusu merakla takip edicem.. Sarı ve kırmızının karışımından pembe elde ederiz de içine ne kattılar da mor olmuş o da ayrı konu olarak merakımı süsülüyor. Beşiktaşın komsu ziyaretlerinin vazgeçilmezi baklava desenli forması bile daha iyi bence..  Gerçi galatasaray’lı futbolcular tepkilerini cok ince ve espirili olarak dile getirmişler.

Mesela Arda Demiş ki

” Evet son derece güzel bir forma olmuş. Ama bu formaları dışarıda giyeceğimizi düşünüyorum. Çünkü biz her zaman parçalı formadan yanayız. Tüm formalarımız çok güzel olmuş, önemli olan bu formalar ile maçları kazanmak.”

Baroş

“Sahada 11 tane kaleci gibi olacağız. Tabi bu işin şakası. Geçen sezon bekleneni veremedik ama bu sezon çok daha iyi geçeceğine eminim.”

Servet Çetin

“Formalarımız çok güzel ama bana ve Gökhan Zan’a formalar dar geliyor. Biraz daha genişini yaparlarsa sevinirim. Önümüzdeki sezonla ilgili olarak ise şunları söyleyebilirim; Galatasaray’da oynuyorsanız her zaman hedefiniz şampiyonluktur.”

Rijkaard:

“Galatasaray’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni bir sezona başlıyoruz, yeni formalarımız çok güzel ve bu formalarla çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Özellikle bu mor forma rakibin kafasını karıştıracaktır. Bunu bir avantaj olarak kullanacağız.”

Hepsi de buna inanamamış sanırım veya inanmak istememiş. En buyuk hayalleri ise şimdiden bu formayla maca cıkmak. Bence ya forma stilistini ya da buna okey veren yöneticiyi değiştirsinler. Bu kadar komik olmaz yaaa..

Aslında birkaç kelebek figirü de fena gitmezmiş hani.. 11 kelebek falan .. hehe.. galatasaray’lı arakadaslar kızmasın hemen sonuçta ben Fenerbahçeliyim.. Elime koz gecti..

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!