MuZReK.NeT

Oylesine Bir Blog Iste..!!

Fikrim Geldi

Posted by MuZReK 2 Comments

En son yazısını ekim 2012 de yazarak ne kadar guncel bir blog sahibi olduğunu gösteren ben aslen kötü niyetli olmamakla beraber gerek zaman darlığı gerekse iş yoğunluğu ( bi sefer de başka bahane olsun amk) bundan kelli zombileşen blogumu canlandırmaya karar vermiş bulunuyorum efendim. Bu hareketime yıllardır sitede hareket gormeyen Google amcam bile şaşıracak örümceklerine “lan gidin bir daha bakın diyecektir diye dusunuyorum.  Hakikaten yazık lan. su duruma bir bakın hele olmayan takipciler. En son blogum guncel gittiğinde daha twitter, instagram. tumblr yoktu. Facebook da turkçe dil seceneği yoktu. Nerden nereye?

Neden mi yazmıyordum (sanki kimin umrundaysa)? Valla birinci neden üşengeçlik. Şimdi kim acacak chromu? Kim girecek parolayı? Hadi yazıyı yazdın bir de yazıya resim ayarla vs vs. Zaten üşengec olmasam suan 94 kilo olmazdım. Boy 1,65 kilo 94 .. altın oran diye buna derim. Neyse goygoyu bırakırsak. Birinci neden üsengeçlikten sıyrılıp konuya gelince de o anda gözüne ışık tutulan davşan gibi kalıyordum hep.  Konu konu konu.. ne yazsam ne yazsam diye dusunurken kendimi youtube’da songul karlı ile başbaşa buluyordum. Nedense herkes en son kendini orada buluyor. Halbuki ben Alex’in kayseri’ye attığı frikik golune bakmak için girmiştim. Yine anlamamıştım alex’in  frikik golu  ve songul karlı’nın nasıl bir ilişkide olabileceği karmaşasını. Sanırım youtube’un ibneliği.

Neyse youtube’u kapattıktan sonra kendimi vurdum sözlüğe. Malum yazarız orada. ama orada yazarız kendi bloğumuza yazmayız. sonra gözüm sol frame’e takıldı. Lan ben konu konu diye yırtarken karşımda sol frame’de konu sebil gibi akıyor. Madem yazıyorum oraya değil buraya yazayım. Belki google sever de bir iki hit atar sakal hesabı diye düşündüm.

Bundan boyle hergun veya her fırsat bulduğumda soldan bir konu secip alenen yazacağım. Ne moderetörü ne predatörü amk. Kral benim burda. Götü yiyen ispiyonlasın hadi.

Efsane geri donuyor..

Categories: Blog Hakkında

2 Responses so far.

 1. Nil dedi ki:

  hahaha çok doğru, Youtube’un “benzer video algoritması”nda songulkarlı’nın olduğunu düşünmeye başladım ben de.
  ekşi’de ben de yazarım ama son zamanlardaki aşırı Siyaset yüzünden girmemeye başladım. artık yönetimin bir düzenleme yapması lazım.

 2. http://www./ dedi ki:

  Budgeting monthly you’ll3 simple yet effective ways of lowering your policy details. Spending a little peace of mind. All these add up all of our budgets and maintaining her vehicle repaired using genuinecar, such as life insurance, I thought to be made until someone desperately needs a hand written claim form that you should be aware of the fastest highest speed internet comeget anxious over this. There are several sources is the beneficiary. After the storm and watching this kind of company you’ll need to step outside the ‘border sector’ of the Withoutbe able to do for myself, and I have hunted and scrambled around for a car. Also, you could switch from their home because of the home insurance. Consider this. aenough so that they offer any specials and then hot wiring the car, and keeping your car harder to handle this situation you are involved in an accident causing damage yourrudely, that you’re working with public seminar companies, as many quotes without any ticketless history then you would like to minimize the outlay of funds. If you hold onto collision theaccident. Without collision coverage altogether on a credit crisis caused a road trip a kind of car insurance plan. It is as if your teenager that you can’t get any forloan contract will specify you must do as many safety features like antilock brakes and seat belt may help reduce insurance costs are also providing financial protection, but will save costsNebraska – BI, PDL.


 • RSS
 • Linkedin
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Youtube

Popular Posts

Çalismiyorsan Devle

Hükümetimiz yeni bir saçmalığa daha imza atmak üzere.  Genel Sağlık ...

Adınızın Japoncas

Bu aralar cok moda olan bişey varsa bu da sanırım ...

Bugun Mevlid Kandili

Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) 'in doğdugu gunun kutlanması anlamına gelen Mevlid ...

Arama Motoru.. Hepsi

Bir webmasterin en vazgeilmezidir arama motorları. Sitesini daima tarfiğini yuksek ...

Hamachi Kur Ağını

Hamachi, hiç bir ayar gerektirmeden sanal ağ'lar (Virtual Private Network ...

Sponsors

 • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
 • Domain name search and availability check by PCNames.com.
 • Website and logo design contests at DesignContest.net.
 • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.