Browse By

En Fantastik Plak ve Kaset Kapakları

Spread the love

komik plak kapağıMüzik güzel şeydir. Müziği güzel yapan şey de sestir aslında. Ama işin asıl ticari yönü görselliktir. İnsanlar albumu dinlemeden önce plak kaset veya Cd sini görür . İlk albenisi burada başlar. Ama eskiden böyle miydi. Zaman ilerledikçe nasıl zevkler değişiyorsa değerler de değişiyor. 90 lı yılların jenerasyonu zaten geriye dönüp bakınca bir Tayfun bir barbaros hayrettin bizlere yeterince enteresan geliyorken 70 li yıllardaki müzik anlayısı bir yana pazarlama anlayısı enteresan ötesi bir durum almış anlaşılan.

Yazının devamında sizlerle paylaşacağım resimlerde absürdlüğün sınırları zorlanmamış aşılmış bir ışık yolu geçilmiş. Hangi kafayla bu resimleri kaset kapağı olarak piyasya sunar ki insanın çıldırası geliyor. Hic mi insanda zevk olmaz. İnsanların bunlara bakınca gülmekten karnına agrılar gireceği düğşünülmez mi. Hadi onu anladım da bu kaseti cıkaran vatandaş kac kişi daha yalan soylemiştir. “- abi süper olmuş yaa” .. Yazıktır günahtır. Bence resmen çarpmışlar adamları..  Neyse bu kadar cene yeter . Ben yerlere tatım neredeyse bir de siz bakın  :)

absurd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

absurd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

absurd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

absurd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABSURD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABSURD RESİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABSURD KAPAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABSURD KAPAKLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARATECİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENTERESAN RESİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FANTASTİK RESİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENTERESAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜMİT BESEN KAPAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALİ AVAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanırım bu kadar absurdluk yeter. Ama ben suna sunu merak ediyorum ki bu değerli (müzisyen) arkadaslar bu plaklara bakınca ne hissediyorlardır. Ben yanlışlıkla boyle bişey yapsam bırakın plak resmini plakcıyı yakarım delilleri yok etmek adına. Ya bunun ilk plağımdı oğlum demek bile minik oğlanı güldürmeye yeter.  Kimbilir belki şimdiki alnum kapakları da yeni nesili güldürecektir. 

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalama ne olur Çalış Senin de Olur..! Ayıp yaa..!